sexsaoy.com

افلام سكس

russiainporn.com

xnxxarabsex.com

Watch free HQ porn clips on https://sexe-libre.org

List

ضیافت افطاری حامیان دانشگاه صنعتی شریف در نهم ماه مبارک رمضان مصادف با ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مدیریت مرکز برنامه‌ریزی راهبردی و توسعه منابع با کمک دیگر نهادهای دانشگاه برگزار گردید. شایان ذکر است بنیاد فرهنگی مصلی نژاد که از حامیان اصلی دانشگاه صنعتی شریف است، هزینه‌های این مراسم را متقبل شده است. در ادامه گزیده‌ای از مصاحبه دکتر آراستی ریاست مرکز با روزنامه شریف، پیرامون مراسم ضیافت افطار آورده شده است:

 

برنامه‌ای برای سنجش اثربخشی اجتماعی

ضیافت افطاری حامیان دانشگاه در نهم ماه مبارک رمضان مصادف با ۲۵ اردیبهشت با نظم خاصی در سالن البرز برگزار شد. در مراسم امسال، چهره های شناخته شده ای مانند دکتر مصلی نژاد و تعداد قابل توجهی از دانش آموختگان و استادان دانشگاه صنعتی شریف حضور داشتند. مرکز برنامه‌ریزی راهبردی و توسعه منابع با کمک دیگر نهادهای دانشگاه، مدیریت این رویداد با شکوه را بر عهده داشت. در گفتگوی پیش رو، دکتر آراستی به عنوان رئیس مرکز، اطلاعات کاملتری از ضیافت افطاری حامیان دانشگاه را در اختیارمان گذاشته است.


  • ایده ضیافت حامیان از کجا شکل گرفت و چرا  ماه رمضان برای این کار انتخاب شد؟

از سابقه برگزاری این مراسم اطلاع زیادی ندارم. فقط می دانم که این مراسم را بنیاد شریف در سال­های قبل برگزار می کرده است. در سال ۹۷ ریاست محترم دانشگاه تصمیم گرفتند که مسئولیت برگزاری آن را به مرکز برنامه ریزی راهبردی و توسعه منابع واگذار کنند. اینکه چرا در ماه مبارک رمضان برگزار می شود، بنظرم واضح است. شبیه به این مراسم برای کمک به سازمان ها یا اقشار خاصی از مردم هر ساله در کشور برگزار می شود و تبدیل به یک فرهنگ ملی و مذهبی شده است.

  • چرا تصمیم گرفته شد که به جای بنیاد مرکز برنامه ریزی راهبردی این مراسم را برگزار کند؟

حدود ۱۲ سال از پایه گذاری بنیاد شریف میگذرد. هدف اصلی از تأسیس بنیاد، مدیریت جذب منابع از محل هدیه و وقف بود. این منابع می تواند نقدی یا غیر نقدی (مثلا املاک و تجهیزات) باشد. نیکوکاران می توانند مبالغ نقدی خود را برای پروژه یا هدف خاص به دانشگاه هدیه کنند و یا محل مصرف آن را در اختیار دانشگاه بگذارند.

بعد از مدتی، مسئولین بنیاد تصمیم گرفتند سرمایه اولیه‌ای که خیرین هدیه کرده بودند را به خرید سهام شرکت ها اختصاص دهند. شاید تصور می کردند که از این طریق عایدی بیشتری نصیب دانشگاه خواهد شد. اینکار تا حدی پیش رفت که بنیاد مالک اصلی چندین بنگاه اقتصادی شد و حتی تعدادی شرکت را به نام بنیاد ایجاد کردند. اینکار باعث شد که بنیاد به تدریج از ماموریت اصلی خود که دریافت هدایا و وقف بود، فاصله بگیرد و من فکر میکنم این انحراف بزرگی بود که پیش آمد.

از سال ۹۳ که آقای دکتر فتوحی رییس دانشگاه شدند، یکی از برنامه­های خود را تنوع بخشی به منابع دانشگاه اعلام کردند. در همین راستا، قرار شد که دانشگاه در جذب منابع از محل هدایا و وقف فعال تر شود. برای این منظور لازم بود که بنیاد را به ریل قبلیش برگردانیم و مرکز برنامه ریزی راهبردی مامور شد تا در این زمینه به بنیاد کمک کند. یکی از اولین اقدامات برگزاری متفاوت ضیافت افطار بود.

  • در ضیافت امسال چه تغییراتی را شاهد بودیم؟

یکی از تفاوت‌های ضیافت امسال با سال قبل این بود که حضور فارغ‌التحصیلان در این مراسم رشد چشمگیری داشت. تقریبا نیمی از میهمانان را فارغ‌التحصیلان دانشگاه تشکیل دادند. دانشگاه بیش از ۵۰ هزار دانش آموخته دارد که اکثر آن ها در کار و فعالیت خود بسیار موفق هستند. به علاوه به دانشگاه خود علاقه مندند و حاضرند برای تعالی و رشد آن تلاش کنند. این ظرفیت بالایی است که تاکنون دانشگاه از آن بی بهره بوده است. به همین دلیل بر آن شدیم که امسال تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان، حتی فارغ‌التحصیلان جوان که تازه کسب و کاری را راه اندازی کرده اند، دعوت کنیم.

با کمک انجمن فارغ التحصیلان، این مسیر را در آینده با قوت بیشتری  ادامه خواهیم داد. ضمن اینکه به ضیافت افطار محدود نخواهد بود. اگر هر یک از دانش آموختگان دانشگاه به طور میانگین ماهانه ۲۰۰ هزار تومان به دانشگاه کمک کند، بیش از  ۲ میلیون تومان در سال می­شود. اگر از جمع ۵۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فقط ۱۰هزار نفر به جمع حامیان دانشگاه بپیوندند،  ۲۰ میلیارد تومان در سال می­شود. یعنی ما می‌توانیم سالانه ۲۰ میلیارد تومان به سرمایه صندوق نیکوکاری دانشگاه کمک اضافه کنیم.

در مراسم امسال، خانواده مرحوم دکتر گل‌افشانی که استاد دانشکده مهندسی عمران دانشگاه بودند، یک بورس تحصیلی ۲۵۰ میلیون تومانی را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده عمران و  یک جایزه ۴۵ میلیون تومانی را برای دانشجویان برتر مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری اعلام کردند که انشاءالله به زودی جزییات آن اعلام خواهند شد. امیدوارم این ایده خیرخواهانه نیز توسط دیگر نیکوکاران به ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه مورد توجه قرار گیرد و روزی شاهد هزاران بورس تحصیلی به نام نیکوکاران مختلف در دانشگاه باشیم.

 

به منظور مطالعه کامل متن کلیک کنید: لینک متن به روزنامه شریفicon-external-link-square 

  Posts

دی ۲۴ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه استنفورد (Stanford)

      یکی از قدیمی‌ترین انجمن‌های خانواده متعلق به دانشگاه استنفورد است که قدمتی ۱۰۰ ساله دارد. همانند سایر […]

مهر ۲ام, ۱۳۹۸

لزوم تشکیل انجمن خانواده در دانشگاه

    در این روزها، میزبان والدینی هستیم که به همراه فرزندان خود برای ثبت نام در دانشگاه حضور یافته‌اند. […]

شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه پرینستون (Princeton)

    دانشگاه پرینستون به‌منظور ایجاد تعامل با خانواده دانشجویان اقدام به تأسیس انجمن خانواده (Families community) نموده است. در وبگاه […]

شهریور ۲ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه ام آی تی(MIT)

      دانشگاه ام‌آی‌تی دارای یک انجمن خانواده (MIT Parents Association) مجزا است که ساماندهی به امور والدین دانشجویان بر […]

مرداد ۹ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه هاروارد (Harvard)

      سیاست دانشگاه هاروارد مشارکت دادن والدین دانشجویان، بخصوص دوره کارشناسی در فعالیت‌های دانشگاه است. اولین ویژگی سایت دانشگاه […]

تیر ۱۸ام, ۱۳۹۸

راهکارهای خنثی کردن اثرات تحریم‌ها

رئیس دانشگاه صنعتی شریف: راهکارهای خنثی کردن اثرات تحریم‌ها طی نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور و همچنین ریاست مجلس […]

تیر ۳ام, ۱۳۹۸

پنج تلنگر به منظور افزایش مشارکت خیرین

این مقاله با عنوان  «کمک‌های بشر دوستانه با پنج تلنگر» در روزنامه‌ی دنیای اقتصاد توسط امین کریمی (پژوهشگر اقتصادی) در […]

تیر ۳ام, ۱۳۹۸

برگزاری جلسات کارشناسی نظام برنامه ریزی بودجه

 پیرو سلسله جلسات صورت گرفته در فروردین و اردیبشهت ماه سال جاری(۹۸) در مرکز برنامه ریزی راهبردی وتوسعه منایع دانشگاه صنعتی […]

تیر ۱ام, ۱۳۹۸

دانشگاه شریف- قطب کسب و کار دانش بنیان

  دانشگاه صنعتی شریف به منظور توسعه و ارتقای کمی و کیفی فعالی تهای حوزه‌های پژوهشی، فناوری و کارآفرینی و […]

خرداد ۴ام, ۱۳۹۸

برنامه‌ای برای سنجش اثربخشی اجتماعی

ضیافت افطاری حامیان دانشگاه صنعتی شریف در نهم ماه مبارک رمضان مصادف با ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مدیریت مرکز برنامه‌ریزی راهبردی و […]

اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۸

برگزاری مراسم ضیافت افطار خیرین و حامیان دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش روابط عمومی، هم‌زمان با ماه پر برکت رمضان، دانشگاه صنعتی شریف در روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت مصادف با […]

keep2porn.net shemale777.com vrpornx.net