sexsaoy.com

افلام سكس

russiainporn.com

xnxxarabsex.com

Watch free HQ porn clips on https://sexe-libre.org

List

این مقاله توسط امین کریمی (کارشناس مرکز برنامه ریزی راهبردی و توسعه منابع) نوشته شده است. مطالب منتشر شده در ادامه، حاصل تلاش و تحلیل‌های نویسنده اثر بوده و مرکز برنامه ریزی راهبردی و توسعه منابع دانشگاه مطالب مطرح شده را تایید یا رد نمی‌نماید.

در قسمت نخست از سلسله یادداشت‌های بررسی انجمن خانواده در دانشگاه‌های معتبر دنیا، در این نوشتار دانشگاه هاروارد (Harvard) مورد واکاوی قرار گرفته است.

 

 

 

سیاست دانشگاه هاروارد مشارکت دادن والدین دانشجویان، بخصوص دوره کارشناسی در فعالیت‌های دانشگاه است. اولین ویژگی سایت دانشگاه هاروارد اختصاص بخش والدین است که در آن اطلاعات مربوط به تقویم آموزشی، کمک‌های مالی، نقشه دانشگاه، دوره‌های ارائه‌شده، مسیر‌ها و پارکینگ‌ها، برنامه تلفن همراه دانشگاه (Harvard Mobile Apps)، خدمات بیمه‌ای و درمانی، بخش حراست، کتابخانه و … ارائه شده است.

دخیل کردن والدین در دو حوزه نظارتی و کمک‌های مالی صورت می‌گیرد که براساس برنامه مشارکت والدین پایه‌ریزی شده است. در سال ۲۰۱۷ بیش از سه هزار و هفت‌صد خانواده اقدام به اهدای کمک‌های نقدی به این دانشگاه کردند. دفتر امور دانشجویی(Dean of Students Office) این امکان را برای والدین فراهم می‌کند تا بر روی فعالیت دانشجویان و خدمات دانشگاه نظارت کنند. ازجمله روش‌های ایجاد انگیزه برای والدین به‌منظور شرکت در فعالیت‌های دانشگاه می‌توان به امکان معرفی فرصت شغلی از طرف خانواده‌ها به‌عنوان کارفرما اشاره کرد.

به این منظور، والدین از طریق دفتر خدمات شغلی (Office of Career Services) به‌عنوان کارفرما می‌توانند فرصت شغلی خود را به‌منظور جذب دانشجویان معرفی کنند. از دیگر برنامه‌ها می‌توان به شرکت در کنسرت، تئاتر، برنامه‌های ورزشی، باشگاه‌های اختصاصی دانشگاه هاروارد و برنامه‌های سیاحتی اشاره کرد.

با شروع سال تحصیلی، معاونت امور دانشجویی دانشگاه هاروارد اقدام به برگزاری آخر هفته خانوادگی جدیدالورودها (Freshman Family Weekend) می‌کند تا با فضای دانشجویی و دانشگاه آشنا شوند و بتوانند با یکدیگر تعامل کنند. البته دانشگاه در روز پذیرش دانشجویان نیز برنامه‌ای مجزا برای والدین در نظر گرفته است.

 علاوه بر این هرساله برنامه‌ای با عنوان آخر هفته خانواده‌های جوان (Junior Family Weekend) برای دعوت از خانواده‌های با میانگین سنی پایین­تر در دانشگاه برگزار می‌گردد. از دیگر خدمات این دفتر، انتشار خبرنامه الکترونیکی مختص والدین است.

کمیته صندوق والدین دانشگاه هاروارد

سایت دانشگاه هاروارد دارای قسمتی به نام است که در آن کمک‌های نقدی از مبالغی همچون ۲۵ دلار قابل انتخاب است. این سایت به‌گونه‌ای طراحی شده است که افراد می‌توانند محل خرج این هدیه را نیز تعیین کنند. در ارتباط با میزان کمک کمیته والدین صندوق دانشگاه هاروارد آماری منتشرنشده است؛ اما در سال ۲۰۱۸ میزان درآمد دانشگاه از محل هدایا حدود ۱ میلیارد و چهارصد میلیون دلار بوده است که چهارصد و شصت میلیون دلار آن به‌منظور مخارج جاری دانشگاه می­باشد[منبع].

درپایان می­توان برنامه‌های دانشگاه هاروارد برای مشارکت والدین در فعالیت‌های دانشگاه شامل رویدادهای منطقه‌ای برای والدین، آخر هفته خانوادگی جدیدالورودها، پذیرش جامعه یارد هاروارد (Harvard Yard Society Reception)، مهمانی رئیس دانشگاه (President Associates’ Dinner)، پذیرش همکاران (Associates Receptions)، آخر هفته خانواده‌های جوان، آخر هفته رهبری والدین (Parents Leadership Weekend) و جشن فارغ‌التحصیلی را طبق جدول زیر خلاصه کرد.

 

رویدادتوضیحات
رویدادهای منطقه‌ای برای والدیناین رویدادها در شهرهای مختلف سراسر دنیا برای والدین دانشجویان دانشگاه هاروارد به‌منظور تعامل میان خانواده‌های ساکن یک منطقه برگزار می‌گردد.
آخر هفته خانوادگی جدیدالورودهااین برنامه به‌منظور آشنایی خانواده‌های دانشجویان جدیدالورود از فضای دانشگاه، زندگی دانشجویی و امکانات فراهم‌شده از طرف دانشگاه صورت می‌گیرد.
پذیرش جامعه یارد هاروارداین رویداد که در فصل پاییز برگزار می‌شود، به‌منظور تجلیل از خانواده‌هایی است که هدایای نقدی به ارزش بیش از ۵۰ هزار دلار به دانشگاه هاروارد اهدا کرده‌اند.
مهمانی رئیس دانشگاهدر این مهمانی از افرادی که کمک‌های نقدی بیش از ۲۵ هزار دلار در یک سال به دانشگاه پرداخته‌اند، تجلیل می‌گردد. زمان برگزاری این مهمانی در پاییز هرسال است.
پذیرش همکاراندر این مراسم که پاییز هرسال برگزار می‌شود، از افرادی که بیش از هزار دلار کمک نقدی سالانه به دانشگاه داشته‌اند قدردانی می‌گردد.
آخر هفته خانواده‌های جواناین برنامه برای خانواده‌های جوان دانشجویان برگزار می‌شود تا از دانشگاه و امکانات آن دیدن کنند و بتوانند به‌صورت مستقیم با کارکنان دانشگاه تعامل داشته باشند.
آخر هفته رهبری والدینبه‌منظور تجلیل از خانواده‌هایی که کمک‌های نقدی سالانه بیش از هزار دلار به دانشگاه داشته‌اند، بهار هرسال و در فضای دانشگاه این برنامه اجرا می‌گردد.
جشن فارغ‌التحصیلیجشن فارغ‌التحصیلی در دانشگاه هاروارد یک برنامه یک‌هفته‌ای است که در آن خانواده‌ها نیز حضور پیدا می‌کنند.

  Posts

دی ۲۴ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه استنفورد (Stanford)

      یکی از قدیمی‌ترین انجمن‌های خانواده متعلق به دانشگاه استنفورد است که قدمتی ۱۰۰ ساله دارد. همانند سایر […]

مهر ۲ام, ۱۳۹۸

لزوم تشکیل انجمن خانواده در دانشگاه

    در این روزها، میزبان والدینی هستیم که به همراه فرزندان خود برای ثبت نام در دانشگاه حضور یافته‌اند. […]

شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه پرینستون (Princeton)

    دانشگاه پرینستون به‌منظور ایجاد تعامل با خانواده دانشجویان اقدام به تأسیس انجمن خانواده (Families community) نموده است. در وبگاه […]

شهریور ۲ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه ام آی تی(MIT)

      دانشگاه ام‌آی‌تی دارای یک انجمن خانواده (MIT Parents Association) مجزا است که ساماندهی به امور والدین دانشجویان بر […]

مرداد ۹ام, ۱۳۹۸

انجمن خانواده دانشگاه هاروارد (Harvard)

      سیاست دانشگاه هاروارد مشارکت دادن والدین دانشجویان، بخصوص دوره کارشناسی در فعالیت‌های دانشگاه است. اولین ویژگی سایت دانشگاه […]

تیر ۱۸ام, ۱۳۹۸

راهکارهای خنثی کردن اثرات تحریم‌ها

رئیس دانشگاه صنعتی شریف: راهکارهای خنثی کردن اثرات تحریم‌ها طی نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور و همچنین ریاست مجلس […]

تیر ۳ام, ۱۳۹۸

پنج تلنگر به منظور افزایش مشارکت خیرین

این مقاله با عنوان  «کمک‌های بشر دوستانه با پنج تلنگر» در روزنامه‌ی دنیای اقتصاد توسط امین کریمی (پژوهشگر اقتصادی) در […]

تیر ۳ام, ۱۳۹۸

برگزاری جلسات کارشناسی نظام برنامه ریزی بودجه

 پیرو سلسله جلسات صورت گرفته در فروردین و اردیبشهت ماه سال جاری(۹۸) در مرکز برنامه ریزی راهبردی وتوسعه منایع دانشگاه صنعتی […]

تیر ۱ام, ۱۳۹۸

دانشگاه شریف- قطب کسب و کار دانش بنیان

  دانشگاه صنعتی شریف به منظور توسعه و ارتقای کمی و کیفی فعالی تهای حوزه‌های پژوهشی، فناوری و کارآفرینی و […]

خرداد ۴ام, ۱۳۹۸

برنامه‌ای برای سنجش اثربخشی اجتماعی

ضیافت افطاری حامیان دانشگاه صنعتی شریف در نهم ماه مبارک رمضان مصادف با ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مدیریت مرکز برنامه‌ریزی راهبردی و […]

اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۸

برگزاری مراسم ضیافت افطار خیرین و حامیان دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش روابط عمومی، هم‌زمان با ماه پر برکت رمضان، دانشگاه صنعتی شریف در روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت مصادف با […]

keep2porn.net shemale777.com vrpornx.net